Proiect cofinantat din Fondul Social European prin Programul Operational Sectorial Dezvoltarea Resurselor Umane 2007-2013 - Investeste in oameni!

antet-ebtjobs

Euro Best Team recruteaza TRAINERI!

Cerinte specifice

– minim 5 ani experienta in training, in cel putin unul dintre urmatoarele domenii: management de proiect, scriere de proiecte, achizitii publice, resurse umane, audit si control intern managerial, IT, comunicare, management financiar, contabilitate, marketing, legislatie
– experienta semnificativa in dezvoltarea si sustinerea programelor de training
– studii postuniversitare absolvite (diploma masterat)
– diploma de formator
– portofoliu de clienti
– recomandari pentru cursurile sustinute

Responsabilitati

- dezvoltarea programelor de training: programa si design de curs, suport de curs, materiale de curs
- sustinerea programelor de training
- evaluarea participantilor si follow-up

Oferta salariala

- va fi comunicata in cadrul interviului

Procesul de recrutare este compus din doua probe: interviul si sustinerea unei sesiuni demonstrative.

Descrierea companiei

Euro Best Team este o companie de training cu experienta de 9 ani pe piata de profil, care isi desfasoara activitatea in Bucuresti, intr-un sediu modern, dedicat formarii profesionale. Dezvoltarea de cursuri personalizate, precum si recrutarea si pregatirea permanenta a trainerilor cu experienta reprezinta prioritati ale companiei noastre. Trainerii Euro Best Team sunt consultanti experimentati si recunoscuti la nivel national si international in management, accesarea si gestionarea fondurilor europene, programe specifice de formare pentru sectorul administratiei publice si in eficientizarea activitatii companiilor.

Locatie

Bucuresti

Studii

Master

Norma de lucru

Part-time

Aplicati la aceasta oferta